BOSMANKA zaprasza do wypoczynku w uroczej, nadmorskiej miejscowości Chłopy.

CH
ŁOPY to osada rybacka z zachowanym tradycyjnym układem oraz domami z XIX wieku i szeroką, piaszczystą plażą.

Najwi
ększą atrakcją Chłopów jest port rybacki, gdzie kutry są wciągane na brzeg, a w boksach rybackich można kupić świeżo złowione ryby.

Nasze Domki położone są w spokojnej, cichej okolicy, a jednocześnie zaledwie kilka kroków od centrum tętniącej życiem, nadmorskiej miejscowości.

W pobli
żu sklepy, smażalnie i wędzarnie oraz działający port rybacki, który daje możliwość wykazania się własnymi talentami kulinarnymi i przyrządzenia ryby prosto z kutra.

Do Państwa dyspozycji są dwa domki 5 osobowe oraz jeden domek dwurodzinny składający się z dwóch lokali z niezależnymi wejściami, każdy 4 osobowy.

Każdy domek jednorodzinny składa się z pokoju dziennego, dwóch sypiali, kuchni (wyposażonej w kuchenkę gazową, lodówkę, naczynia) i łazienki z prysznicem. Domki przeznaczone dla 4 osób składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki oraz miejsca do spania na antresoli.

Domki znajdują się na ogrodzonym terenie z niewielkim placem zabaw.

Zapewniamy pościele. W każdym domku znajduje się parawan i grill.

Do plaży około 450 metrów.
WARTO SPRAWDZIĆ! Zapraszamy

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci. Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information